Fotó: MLS Twitter (képernyőmentés)

Gólszerző: a szél! A 99. percben, 3-3-as állásnál jött a szürreális találat az MLS-ben - videó

Sorsdöntő pillanatban csapott le a hazai pálya Chicagóban.
Budai László 2024. március 18., hétfő 10:29
Fotó: MLS Twitter (képernyőmentés)
Sorsdöntő pillanatban csapott le a hazai pálya Chicagóban.
Szerző: Budai László 2024. március 18., hétfő 10:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ugyan Kellyn Acosta nevéhez írják majd be, de a szél lőtt gólt az MLS-ben, ráadásul nem is akármilyen helyzetben és akármikor. A találat ugyanis a 99. percben született, 3-3-as állásnál. Hol máshol, mint a szeles városban, Chicagóban a Fire Montréal elleni bajnokiján?

Erre mondják: hazai pálya.

Átigazolások
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak a szezonra.
BVSC
Alakul a keret
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Kovács Nikolasz a BVSC-hez szerződött, de több játékos maradását is bejelentették a zuglóiak.  
Paks
Tamás a Haliban
NB I-es tapasztalattal rendelkező játékost igazolt Paksról a Haladás: Tamás Olivér Szombathelyen folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz