Fotó: molfehervarfc.hu

Furcsa: Szabicsot másodszor is kirúgták Zürichből - hivatalos

A magyar trénernek egyszer - szeptember 21-én - már távoznia kellett, ám most még egyszer megköszönték a munkáját.
Budai László 2022. december 28., szerda 11:40
Fotó: molfehervarfc.hu
A magyar trénernek egyszer - szeptember 21-én - már távoznia kellett, ám most még egyszer megköszönték a munkáját.
Szerző: Budai László 2022. december 28., szerda 11:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Az első csapatnál töltött alig több mint három hónap után az 50 éves Genesio Colatrella veszi át az U21-esek vezetőedzői posztját az FC Zürichnél. Szabics Imrével, aki legutóbb az U21-esek edzője volt, felbontják a szerződést" - jelentette be december 27-én, kedden a svájci élvonalbeli Zürich hivatalos honlapján.

A közlemény azért furcsa, mert Szabiccsal egyszer - 2022. szeptember 21-én - már szerződést bontott a klub, amikor Franco Foda vezetőedzőt és két segítőjét - Szabics mellett Thomas Kristlt - elküldték, a klub hivatalos Twitter-bejegyzése és a klubhonlapon lévő cikk még most is látható, benne a magyar tréner szerződésének felbontásáról szóló hírrel. 


Fotó: fcz.ch

Szabicsot azonban most másodszor is elküldte a svájci egyesület - ez az alábbi tweetben és képen is látható.


Fotó: fcz.ch
Átigazolások
Lokiban köthet ki
Leon Myrtaj
Leon Myrtaj - aki édesanyja révén magyar - elhagyja a Premier League-ben szereplő Tottenhamet, Magyarországra szerződik, és elképzelhető, hogy a DVSC-ben folytatja pályafutását. (NSO)
Esterházy nyilatkozott
Németh Hunor
"Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását."  (NSO)
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz