Fotó: liverpoolfc.com
Kificamodott a magyar válogatott csapatkapitányának a bokája, de már újra kocoghat.
Szoboszlai Dominik édesapja, Szoboszlai Zsolt volt a vendége a Sport TV Mai helyzet című műsorának, amelyben röviden, de pozitív hírekkel kommentálta a Liverpool-játékos kisebb sérülését.
Volt egy összecsapás, beszorult a lába a másik lába és a labda közé, így kificamodott a bokája. De már kocog, úgyhogy szerintem rendben lesz
- árulta el Szoboszlai Zsolt.
A teljes beszélgetés alább látható
Átigazolások
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.
BVSC-Zugló
Változás
Korábban a BVSC arról számolt be, hogy többek között Anistratenko Ivan is marad a klub kötelékében, ám a litván másodosztályú Ekranas most bejelentette érkezését.