Van, amiben csak Balotelliék jobbak Langéknál

A Dijon a Bastia otthonában játszott döntetlent.
Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 6:42
A Dijon a Bastia otthonában játszott döntetlent.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 6:42

Lang Ádám hatodik alkalommal volt kezdő a francia bajnokságban szereplő Dijonban, amely szombat este a Bastia otthonába látogatott.

A magyar játékos csapata elsősorban a védekezéssel foglalkozott, és jól is működött a dijoni hátsó alakzat, ha pedig mégis ki kellett azt segíteni, akkor Reynet kapus védett nagyokat.

Gól végül nem született, így a Dijon értékes pontot szerzett idegenben, és már öt forduló óta veretlen a Ligue 1 mezőnyében. Ennél csak Mario Balotelli együttese, a Nice büszkélkedhet hosszabb – egészen pontosan 10-es – szériával.

 

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz