Tragédia: 18 évesen hunyt el a francia foci tehetséges középpályása

18 éves korában, álmában halt meg a francia Tours játékosa, Thomas Rodriguez - a szomorú hírről klubja számolt be közleményben.
Csakfoci Admin 2018. március 9., péntek 19:24
18 éves korában, álmában halt meg a francia Tours játékosa, Thomas Rodriguez - a szomorú hírről klubja számolt be közleményben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 9., péntek 19:24

Tragikus hírt közölt honlapján a francia másodosztályban szereplő Tours labdarúgócsapata: A klub utánpótlásában pallérozódó tehetséges, korosztályos válogatott Thomas Rodriguez az éjjel álmában életét vesztette. A fiatal futballista a képességei és a hozzáállása alapján egyaránt ígéretes jövő előtt állt.

A klub közleményében kifejezte együttérzését a gyászoló család iránt, egyúttal bejelentette, hogy a tragédia következtében elmaradt a péntek estére kiírt Tours - Valenciennes találkozó a Ligue 2-ben.

A francia bajnokságok hétvégi fordulójában egyperces gyászszünettel emlékeznek a tragikus hirtelenséggel elhunyt Thomas Rodriguezre.

Nyugodjon békében!

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Németh András
Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Tovább az összes átigazoláshoz