Stadionkatasztrófa: Ünneplő szurkolók alatt szakadt le a lelátó - videó

Az első jelentések szerint 18 lille-i szurkoló sérült meg, amikor az amiens-i stadionban ledőlt egy korlátszakasz a két csapat mérkőzésén a francia labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.
Dudás Gábor 2017. október 2., hétfő 7:27
Az első jelentések szerint 18 lille-i szurkoló sérült meg, amikor az amiens-i stadionban ledőlt egy korlátszakasz a két csapat mérkőzésén a francia labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 2., hétfő 7:27

A 15. percben a vendégegyüttes szerzett vezetést, a vehemensen ünneplő drukkerek nyomását pedig nem bírta a szektor előtti korlát. A szurkolók pár métert estek lefelé, illetve jó néhányan az előttük lévőre zuhantak.

A sérültek között három súlyos is van. A mérkőzést félbeszakították, majd elhalasztották. (MTI)

Átigazolások
Újpest/ Puskás Akadémia
Markgráf Ákos
A Csakfoci úgy értesült, hogy az Újpest célkeresztjében lehet a Puskás Akadémia magyar védője, Markgráf Ákos.
Újpest/Nyíregyháza
Muhamed Tijani
A legfrissebb hírek szerint a tavasszal Nyíregyházán kölcsönben szereplő nigériai csatár, Muhamed Tijani az Újpesthez igazolhat.
Ferencváros
Abu Fani távozóban?
Izraeli sajtóértesülések szerint Mohamed Abu Fani átigazolása a célegyenesbe fordult.
Tovább az összes átigazoláshoz