A brazil rendőrség nem talált elég bizonyítékot a vádemeléshez Neymar ellen, akit nemi erőszakkal vádolt meg egy nő még májusban – értesült róla a helyi média.
A rendőrség befejezte a nyomozást, és átadja a nyomozati anyagokat az ügyészségnek, amelynek 15 napja lesz arra, hogy ejtse a vádakat vagy újabb nyomozást rendeljen el.
A Paris Saint-Germain játékosát májusban vádolta meg egy brazil modell, Najila Trindade azzal, hogy Párizsban leitatta és megerőszakolta őt.
A 27 éves brazil futballsztár elutasította a vádakat, és ártatlansága bizonyítására nyilvánosságra hozta azokat az üzeneteket, amelyeket Instagrammon váltott vele, ezzel viszont megsértette a nő privát szféráját. A brazil rendőrség ebben az ügyben is vizsgálatot indított Neymar ellen. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.