Kylian Mbappe

Megsérült a világ legfelkapottabb játékosa - fájdalmas arccal jött le a pályáról

Kylian Mbappét negyedórával a meccs vége előtt kellett lecserélni a pénteki bajnokin, állítólag térdproblémák miatt.
Mokány Lajos 2017. augusztus 5., szombat 13:00
Kylian Mbappe
Kylian Mbappét negyedórával a meccs vége előtt kellett lecserélni a pénteki bajnokin, állítólag térdproblémák miatt.
Szerző: Mokány Lajos 2017. augusztus 5., szombat 13:00

Kylian Mbappé jelenleg a futballvilág legfelkapottabb játékosa. Az óriási tehetséget a Real Madriddal naponta hozzák hírbe, de akadnak olyan információk is, amely szerint Neymar helyére kerülhet a Barcelonához.

A 18 éves csodatini azonban egyelőre a Monacóban játszik, pénteken pályára is lépett csapatában a Toulouse elleni bajnokin (a vendégeknél a volt ferencvárosi Somalia 35 percet töltött a pályán, csereként beállva). Együttese kétszer is hátrányba volt, de végül fordított, és 3-2-re nyert. Mbappé azonban nem lehetett végig a pályán: a 75. percben megsérült egy becsúszás következtében, és amilyen állapotban lejött, az nem volt túl biztató, kiült az arcára a fájdalom.

Több forrás is arról számolt be, hogy az óriási tehetség térdsérülést szenvedett, a mértéke azonban ismeretlen. A klub hivatalosan nem közölt semmit erről.

Átigazolások
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Diósgyőr
Sentic kapós lehet
Karlo Sentic remek teljesítményével a régió több komolyabb csapatának a figyelmét is felkeltette, és várhatóan a közeljövőben új környezetben is megmutathatja képességeit - írja a horvát Vecernji.
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
Tovább az összes átigazoláshoz