Yannick Cahuzac, a francia élvonalbeli Bastia 32 éves középpályása azután kapott piros lapot, hogy lecserélték.
A játékos arcát cseréjekor véletlenül eltalálta a negyedik játékvezető a változtatást jelző táblával, az Angers elleni, végül 3-0-ra elveszített bajnoki 74. percében, amire a futballista úgy bedühödött, hogy kiverte azt a bíró kezéből.
Utána már hiába magyarázkodott, meggondolatlan tettéért a kiállítás sorsára jutott. A két fél elnézést kért egymástól azért.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.