A Dijon 2-0-ra nyert, ezzel egészen a 12. helyig ugrott.
A Lang Ádámmal felálló Dijon ritkán látható időjárási viszonyok között, óriási hóesésben fogadta a Caent. Mivel mindkét együttes a tabella hátsó részéhez tartozik, és rendkívül szoros a bajnokság második fele, így igen fontos volt a mai összecsapás.
A mérkőzést végül a magyar válogatott játékos csapata nyerte 2-0-ra, ezzel pedig egészen a 12. helyig ugrott előre, míg ha kikapott volna, a kiesést jelentő 18. pozícióba esett volna vissza.
Lang Ádám végigjátszotta az összecsapást, és stabil pontja volt a dijoni védelemnek.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.