Langék a ráadásban győzték le a sereghajtót

Végig játszott a válogatott védő, az utolsó pillanatban dőlt el a meccs.
admin 2016. október 22., szombat 20:15
Végig játszott a válogatott védő, az utolsó pillanatban dőlt el a meccs.
Szerző: admin 2016. október 22., szombat 20:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Ligue 1-ben a Lang Ádámot a kezdőcsapatban bevető Dijon a Montpellier csapatát fogadta. Egyik klub sem állt túl fényesen a találkozó előtt, így a három pontnak hatványozott jelentősége volt. Ennek ellenére sokáig úgy tűnt, nem bírnak egymással a csapatok, a rendes játékidőben egyik fél sem tudott betalálni. Jött azonban a 91. perc, amikor a haziak Loties révén megszerezték a vezetést, egyben a győzelmet is. Lang Ádám végig játszott a találkozón, a Dijon pedig ezzel a sikerrel feljött a 13. helyre.

Dijon - Montpellier 1-0 (Loties 91.)

Átigazolások
Szentlőrinc
Hosszabbítás
Lakatos Márk a következő szezonban is a Szentlőrinc színeiben futballozik majd.
ETO
Kiszemelt csatár
Sajtóhírek szerint az ETO ajánlatot tett a belga Dender 24 éves északmacedón csatára, David Toshevski megvásárlására. A kiszemelt labdarúgó megszerzéséért az izraeli Maccabi Haifa is versenyben van.
Gyirmót
2 profi
Profi szerződést kapott az NB II-es Gyirmót FC Győr két fiatal játékosa: Lengyel Botond három, míg Szabó Kornél kettő plusz egy éves kontraktust írt alá.  
Tovább az összes átigazoláshoz