Hivatalos: A Monacóban folytatja a vb felfedezettje

Alekszandr Golovin, az orosz futballválogatott erőssége a CSZKA Moszkvától átszerződött a francia bajnokságban legutóbb ezüstérmes AS Monacóhoz.
Csakfoci Admin 2018. július 27., péntek 21:58
Alekszandr Golovin, az orosz futballválogatott erőssége a CSZKA Moszkvától átszerződött a francia bajnokságban legutóbb ezüstérmes AS Monacóhoz.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 27., péntek 21:58

Az üzlet létrejöttét mindkét klub pénteken jelentette be, anyagi részletek említése nélkül, a CSZKA honlapján csupán annyit írt, hogy a középpályás a klub történetében rekordnak számító összegért kelt el. Becslések szerint a Monaco 30 millió eurót fizetett a játékosért, aki 2023-ig írt alá.

A 22 éves Golovin 2014-ben mutatkozott be a moszkvaiak nagycsapatában, a legutóbbi bajnoki szezonban 43 mérkőzésen lépett pályára, hét gólt és hat gólpasszt jegyzett. A június-júliusi oroszországi világbajnokságon a vendéglátók válogatottjának egyik legjobbja volt, négy meccsen játszott, egy gól és két gólpassz fűződött a nevéhez. A nemzeti csapatban eddig 23 alkalommnal szerepelt, melyeken három gólt szerzett.

(MTI)

Átigazolások
DVTK
Acolatse a Puskásban?
Az Öltözőn Túl szerint Elton Acolatse a Puskás Akadémia játékosa lehet, amennyiben a DVTK támadója nyitott a klubváltásra. A 30 éves holland iránt a felcsútiak kedvezőbb ajánlatot tettek, mint korábban az FTC.
Fradi
Tóth Alex Angliában
Hamarosan hivatalosan is a Premier League-ben szerepelhet Tóth Alex.
Békéscsaba
Kelemen visszatért
Visszatért szülővárosába és egykori csapatához, a tapasztalt első osztályú és külföldi tapasztalattal is rendelkező belső védő, Kelemen Dávid - adta hírül az NB II-es Békéscsaba.  
Tovább az összes átigazoláshoz