A francia Ligakupa negyeddöntőjében a PSG hazai pályán óriási meglepetésre 2-1-re kikapott a Ligue 1 utolsó helyezettjétől.
A PSG-ben több világsztár is helyet kapott, Neymar, Mbappé vagy éppen Di Maria, de így sem sikerült hozni a kötelezőt. Neymar góljával ugyan megszerezték a vezetést a párizsiak, a vendégek azonban a hajrában fordítottak és kiejtették Thomas Tuchel csapatát.
PSG - Giungmap 1-2 (Neymar 63., ill. N'Gbakoto 81. - 11-esből, Thuram 93. - 11-esből)
Átigazolások
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.
Nyíregyháza
Jovanov aláírt
Élt opciós jogával, és Vane Jovanovval szerződést hosszabbított a Nyíregyháza. A 27 éves védő a télen érkezett, tavasszal 13 mérkőzésen közel ezer percet töltött a pályán. Most két évre írt alá.
ZTE
Portugál edző jön
Filipe Çelikkaya személyében ismét portugál edzője lesz a ZTE-nek - állítja Portugália legismertebb sportlapja, az A Bola, amely szerint a 41 éves tréner egy szezonra ír alá Magyarországon.