Fordulat: Visszavonták Balotelli eltiltását

A Francia Labdarúgó Szövetség törölte az olasz botrányhős, Mario Balotelli eltiltását.
Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 12:10
A Francia Labdarúgó Szövetség törölte az olasz botrányhős, Mario Balotelli eltiltását.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 8., szombat 12:10

 

A liga honlapjának beszámolója szerint a Nice 26 éves támadóját vasárnap a Lorient elleni bajnokin úgy állította ki két sárga lappal a játékvezető, hogy a másodikat elvileg kakaskodásért adta neki, a televíziós felvételek alapján azonban jól látható volt, hogy semmi sem történt.

Balotelli a nizzai csapatnál egyelőre képes bizonyítani, hiszen három bajnokin ötször volt eredményes, az együttes pedig veretlenül vezeti a Ligue 1-et. A gárda legközelebb a Lyon ellen játszik rangadót. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Pécsi MFC
Szentlőrinc után az NB III-ba
A nyáron az NB II-es Szentlőrinctől két év után távozó, és azóta szabadon igazolható Novák Zsombor a PMFC-hez szerződött. Korábban a Dunaújvárosban, Soroksáron és az FTC utánpótlásában is játszott.
Ferencváros
Makreckist vinnék?
A Csakfoci információja szerint az Al-Ahly egyelőre nem kereste a Fradit Cebrail Makreckis miatt. Továbbá honlapunk úgy tudja, a megjelent hírekkel ellentétben a szélső szerződése nem jár le jövő nyáron.
Légiósok
Gulácsi jövője kérdéses
Az RB Leipzignél hét játékos, köztük Gulácsi Péter szerződése jár le a szezon végén, és közülük többen is a klub „távozási listáján” szerepelnek – írja a Bild.
Tovább az összes átigazoláshoz