Casoni 3-0-al mutatkozott be Franciaországban

A Monaco túl nagy falatnak bizonyult.
Mokány Lajos 2016. november 19., szombat 11:36
A Monaco túl nagy falatnak bizonyult.
Szerző: Mokány Lajos 2016. november 19., szombat 11:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rosszul indult Bernard Casoni franciaországi edzői karrierje az élvonalban, igaz, az elszenvedett vereség papírformának minősült. A Videotonnal csúnyán megbukott Casonit a napokban nevezték ki az FC Lorient élére, és az első ellenfél a sokkal jobb erőkből álló AS Monaco volt.

A kis csapat 64 percig jól tartotta magát, aztán jött Radamel Falcao gólja, később még kettőt vágott a Monaco.

Casoni alig két hónapig dolgozott Fehérváron, és Franciaországban most először kapott állást edzőként az első osztályban. A Lorient jelenleg az utolsó helyen áll, alig 7 ponttal.

Átigazolások
ZTE
Várkonyi Bence
Egymillió euróért igazolhat Azerbajdzsánba a ZTE védője, Várkonyi Bence.
ETO
Távozó edző
Távozik az ETO FC belga pályaedzője, Bernd Thijs.
DVTK
2 próbázó
Két játékos próbázik Diósgyőrben: a Szeged által is figyelt, de az egyezségtől egyelőre távol álló 26 éves középcsatár, Borsos Filip, és a 20 éves középpályás, Hómann Huba. (dvtk.eu)  
Tovább az összes átigazoláshoz