A magyar válogatott védő tevékeny részese volt a Sochaux elleni sikernek.
Amint azt a mai nap folyamán bejelentették, Bob Bradley a Swansea edzője lesz, a mai volt az utolsó mérkőzése a Le Havre kispadján.
A nyáron igazolt Bese Barnabás ezúttal is kezdőként kapott szerepet, és végigjátszotta a találkozót. A hazaiak mindent megtettek, hogy győzelemmel búcsúzzanak edzőjüktől, a második félidő első pillanataiban megszerezték a vezetést is, azonban negyedórával a vége előtt jött az egyenlítés.
Nem osztoztak azonban a pontokon a csapatok, a hajrában eldöntötte a meccset Bese csapata, így fontos három ponttal gazdagodtak.
Le Havre - Sochaux 2-1 (Mendy 48., Fontaine 81., ill. Andriatsima 75.)
Átigazolások
Diósgyőr
Ismerős arc tért vissza a csapathoz
Hivatalos honlapján közölte az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy visszatér a csapathoz Vujadin Radenkovic másodedző, aki már korábban is segítette Vladimir Radenkovic vezetőedző munkáját.
Videoton FC Fehérvár
Nikolics visszatért
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár hivatalosan is bejelentette, hogy Nikolics Nemanja visszatér a csapathoz.
Ferencváros
Keane-t egy válogatottal hozták szóba
Szívesen látnák az ír válogatott kispadján a Ferencváros vezetőedzőjét, Robbie Keane-t - írja a Daily Record.