A másfél hónap után menesztett szakember újra kispadra ülhet.
Bernard Casoni lehet a Ligue 1-ben utolsó helyén álló Lorient új szakvezetője - értesült a francia Ouest France. A csapat kispadja azután vált szabaddá, hogy a vezetőség október 23-án menesztette posztjáról az addigi vezetőedzőt, Sylvain Ripollt.
Casoni 2015 augusztusa óta munkanélküli edzőként, akkor küldték el a Videotontól, ahol mindössze másfél hónapot töltött el. Kilenc mérkőzés jutott neki a fehérvári csapatnál, de pontátlaga az egyet sem érte el (0,89).
A korábbi 36-szoros válogatott védő játékosként 2-szeres francia bajnok, BL-győztes és BEK-döntős, edzőként a Marseille, az Auxerre, a Bastia és az örmény válogatott kispadján is ült többek között.
Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.