Fotó: Hammarby
A Hammarby Lőrincz Ábelt nevezte ki ideiglenes vezetőedzőjének a svéd élvonalbeli bajnokság hajrájára.
A svéd élvonal hatodik helyén álló Hammarby hivatalos honlapján jelentette be, hogy Martí Cifuentes távozása után ideiglenesen a klub videóelemzőjeként dolgozó, a szakmai stábban már bevált magyar szakembert, Lőrincz Ábelt nevezi ki a csapat vezetőedzőjének. Lőrincznek a 2023-as szezon (Svédországban tavaszi-őszi rendszerű a liga) utolsó két bajnokiján kell irányítania majd az együttest.
Az 1988-ban született Lőrincz korábban a Budapest Honvédnál és a Puskás Akadémiánál, majd a dán SønderjyskE együttesénél dolgozott, 2022 óta segíti a Hammarbyt.
A klub egyik tulajdonosa a korábbi világklasszis labdarúgó, Zlatan Ibrahimovic.
Olvastad már?

A “portörlő” Szoboszlaira már hegyezheti a stopliját Kerkez - ma este újra összecsaphat a két magyar Angliában
Magyar válogatott játékosok ütközete is várható november 1-jén, szerdán 20.45-től, amikor Kerkez Milos csapata, a Bournemouth Szoboszlai Dominik Liverpoolját fogadja a Vitality Stadiumban. A felek már a nyolcaddöntőjénél járnak az Angol Ligakupának, a Bournemouth legutóbb a Stoke-ot verte úgy, hogy Kerkez végig a pályán lehetett, míg a Pool a csereként beállt Szoboszlai bődületes góljával győzött a Leicester ellen. A mostani párharc első mérkőzését te is élőben követheted majd az ARENA4 csatornáján, a meccset pedig még izgalmasabbá teheted egy kis sportfogadással, amihez lejjebb tippeket is adunk.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.