Ali Ay hétfőn egy sajtótájékoztatón többek között Dzsudzsák Balázs sorsáról is beszélt.
Az elnök szavaiból úgy tűnik, ugyan nincs konkrét ajánlat, de valószínű Dzsudzsák távozása.
Elmondta, hogy érdeklődés van, egy arab csapat ajánlatot is tett, 2,5 millió euróért vitték volna a magyar játékost, de ez nem fogadta el az elnök. Dzsudzsák neve szerepel a Bursaspor azon játékosainak a listáján, akik elutaznak az ausztriai edzőtáborba, de jelenleg szabadságon van.
A sajtótájékoztatón kitért a jelenlegi törökországi helyzetre is Ali Ay, azt ígérte, a puccskísérlet áldozataira a csapat mezén is megemlékeznek majd.
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)