Január 25-én volt Fehér Miklós halálának 20. évfordulója, egykori klubja, a Benfica pedig a szomorú dátumot követő első hazai bajnokin meg is emlékezett a tragikusan fiatalon elhunyt magyar csatárról.
A Benfica szurkolói a vasárnapi, Gil Vicente elleni bajnoki 30. percében felállva és vastapssal emlékeztek meg a 20 éve elhunyt, egykoron a 29-es mezt viselő Fehér Miklósról, a portugál klub pedig egy videót tett is közzétett erről a közösségi felületein.
A mérkőzésen a korábbi magyar válogatott támadó családja is részt vett, a Benfica elnöke, Ruis Costa mellett követték a díszpáholyban a történteket. A lisszaboni klub 3-0-s győzelemmel adózott az "örök 29-es", Fehér emlékének.
Olvastad már?
NB I: A Vidi elleni győzelem után új légiós érkezését jelentheti be a ZTE - sajtóhír
A szabadon igazolható támadó középpályás, Guy Hadida a sajtóhírek szerint hamarosan aláírhat a ZTE-hez.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Egyre közelebb a váltás
Az FTC védő-középpályása, Cebrail Makreckis egyre közelebb kerül ahhoz, hogy Törökországban folytassa pályafutását.
ZTE
Akpe Victory Törökországban?
A legfrissebb török sajtóhírek szerint a Trabzonspor is leigazolná Akpe Victoryt. A ZTE 19 éves, 195 centis nigériai védője iránt korábban a Rangers, a Basel és a Benfica is érdeklődött.
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.