Fotó: twitter.com/mancity

FA-kupa: Kevesen gondolták volna, hogy ő dönti el a City-Arsenal szuperrangadót, pláne egy ilyen góllal - videó

Mindkét együttesnél pályára léptek a sztárcsatárok, de most nem ők, hanem egy védő, Nathan Aké döntötte el a továbbjutást, méghozzá egy nagyon okos találattal.
Nyikes Zoltán 2023. január 27., péntek 23:11
Fotó: twitter.com/mancity
Mindkét együttesnél pályára léptek a sztárcsatárok, de most nem ők, hanem egy védő, Nathan Aké döntötte el a továbbjutást, méghozzá egy nagyon okos találattal.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 27., péntek 23:11

A bajnokságban címvédő Manchester City 1-0-ra nyert otthon a jelenlegi listavezető Arsenal ellen az angol labdarúgó FA Kupa negyedik fordulójának pénteki mérkőzésén. A találkozó egyetlen gólját Nathan Aké, a hazaiak holland védője szerezte.

Sikerével Josep Guardiola együttese bejutott a nyolcaddöntőbe.

Angol FA-kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért

Manchester City-Arsenal 1-0 (Aké 64.)

Aké 1-0

Átigazolások
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Békéscsaba
Márkussal bontottak
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz