Fotó: twitter.com/ManCity
A Manchester City nyerte 2023-ban az angol FA-kupát.
Szombat délután manchesteri házidöntőt rendeztek Angliában az FA-kupa fináléjában, ahol már 13 másodperc után vezetést szerzett a Manchester City, Gündogan remek kapáslövésére de Gea mozdulni sem tudott. A félidőig aztán Fernandes egy igencsak véleményes tizenegyes után egyenlített, azonban a második játékrészben Gündogan - szerencsés körülmények - között ismét betalált, így újra a City-nél volt az előny. Hiába ment előre az MU a mérkőzés végén, Pep Guardiola csapata megtartotta a különbséget a lefújásig, így a bajnokság után az FA-kupát is elhódította a Manchester City.
FA-kupa, döntő
Manchester City-Manchester United 2-1 (Gündogan 1., 51., ill. Fernandes 33. - 11-esből)
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.