A Libertadores-kupa döntőjében a Fluminense szurkolóinak köszönhetően magyar nemzeti színekbe borult a stadion.
A Fluminense és a Boca Juniors játszotta az idei Libertadores-kupa döntőjét. A Fluminense szurkolóinak köszönhetően a Maracana stadion jelentős részén piros-fehér-zöld zászlók lengtek, mivel a brazil csapatnak ez a színkombinációja.
A döntőt egyébként hosszabbítás után a Fluminense nyerte 2-1-re.
The Fluminense fans in the Maracanãpic.twitter.com/puqgYLfwa9
— Classic Football Shirts (@classicshirts) November 4, 2023
Átigazolások
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.