Fotó: facebook.com/carpathianbrigade

Ez nagyot fog szólni! Kétszintes látvánnyal készülnek a magyar szurkolók Hollandia ellen - bejelentés

A jelek szerint ezúttal is ki fog tenni magáért a Carpathian Brigade.
Nyikes Zoltán 2024. október 8., kedd 14:06
Fotó: facebook.com/carpathianbrigade
A jelek szerint ezúttal is ki fog tenni magáért a Carpathian Brigade.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 8., kedd 14:06

Pénteken a világranglista hetedik helyezett Hollandia ellen folytatja szereplését a magyar válogatott a Nemzetek Ligájában. Papíron a vendégcsapat lesz a mérkőzés esélyese, de a hazai környezet nagy segítségére lehet Szoboszlai Dominikéknak, hiszen a hétvégén eldőlt, hogy ezúttal is telt ház lesz a Puskás Arénában.

A hangulatra tehát biztosan nem lesz panasz, de nagyon úgy tűnik, hogy a látványra sem, hiszen kedd délelőtt a magyar válogatott vezető szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade bejelentette, hogy a kezdés előtt a kapu mögötti szektorokban (127-132, 227-233) koreográfiával készülnek, azaz kétszintes látvány fogadja majd a csapatokat.

A CB a Facebook-bejegyzésben kiemelte, hogy csütörtökön további részletekkel, információkkal érkeznek majd, de arra már most felhívták a figyelmet, hogy mindenki időben érjen fel a lelátókra.

Hamarosan találkozunk, éljünk át ismét együtt egy újabb feledhetetlen estét a Puskásban!

– írja a szurkolói csoport.

Olvastad már?
Merész vállalást tett a másfél éve gólképtelen magyar válogatott csatár: "10-10 találattal és gólpasszal elégedett lennék"
Nagy célokat tűzött ki az idei szezonra Németh András, aki hosszú góltalansági sorozat lezárására készül.
Elolvasom

 

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz