fotó: Gabriele Maltinti/Getty Images
Tilosban parkolt az NK Celje csapatbusza.
Egészen bizarr helyzetbe került a szlovén NK Celje Olaszországban, amikor a Fiorentina elleni Konferencialiga-negyeddöntő visszavágóra utaztak.
A csapat busza ugyanis tilosban parkolt, ezért pedig kerékbilincset tettek rá, írta a Corriere dello Sport.
A közjáték ellenére a játékosok és a szakmai stáb is megérkezett Firenzébe, arról azonban nincs információ, hogy a rendőrök levették-e a kerékbilincset a buszról, vagy más járművel kell hazautaznia a csapatnak.
Noooooooooooon, ce n'est pas possible 😅😂🤣
Il y a un phénomène qui a mis un sabot au bus de #Celje (arrêté sur un parking à Florence) qui joue ce soir face à la #Fiorentina en Conférence League !!! pic.twitter.com/SRt0NoV2Pz
— Thierry Cros (@tcros) April 17, 2025
Olvastad már?
Lőw Zsolt döntést hozott lipcsei jövőjéről: "Mindenki így szerette volna" - videó
Interjút adott az RB Leipzig magyar vezetőedzője, amelyben Jürgen Kloppra és a szerződésére is kitért.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.
BVSC-Zugló
Változás
Korábban a BVSC arról számolt be, hogy többek között Anistratenko Ivan is marad a klub kötelékében, ám a litván másodosztályú Ekranas most bejelentette érkezését.