fotó: Gabriele Maltinti/Getty Images

Ez hihetetlen: Kerékbilincs került a csapat buszára a KL-negyeddöntő előtt - fotó

Tilosban parkolt az NK Celje csapatbusza.
Pék Attila 2025. április 17., csütörtök 21:51
fotó: Gabriele Maltinti/Getty Images
Tilosban parkolt az NK Celje csapatbusza.
Szerző: Pék Attila 2025. április 17., csütörtök 21:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egészen bizarr helyzetbe került a szlovén NK Celje Olaszországban, amikor a Fiorentina elleni Konferencialiga-negyeddöntő visszavágóra utaztak.

A csapat busza ugyanis tilosban parkolt, ezért pedig kerékbilincset tettek rá, írta a Corriere dello Sport.

A közjáték ellenére a játékosok és a szakmai stáb is megérkezett Firenzébe, arról azonban nincs információ, hogy a rendőrök levették-e a kerékbilincset a buszról, vagy más járművel kell hazautaznia a csapatnak.

Olvastad már?
Lőw Zsolt döntést hozott lipcsei jövőjéről: "Mindenki így szerette volna" - videó
Interjút adott az RB Leipzig magyar vezetőedzője, amelyben Jürgen Kloppra és a szerződésére is kitért.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz