Ez a BL-döntő sem indult simán: több szurkoló is lazán berohant a pályára a kezdés után - fotók, videók

A biztonsági szolgálat nem volt a helyzet magaslatán.
Budai László 2024. június 1., szombat 21:16
A biztonsági szolgálat nem volt a helyzet magaslatán.
Szerző: Budai László 2024. június 1., szombat 21:16

Ez a Bajnokok Ligája-döntő sem indult el zökkenőmentesen: a Wembley-ben megrendezendő Borussia Dortmund-Real Madrid találkozó legelején, a kezdés után több szurkoló is berohant a pályára, ráadásul úgy, hogy volt, akit nem is nagyon kezdtek el kergetni a biztonsági emberek. Az egyik drukker legalábbis nemcsak hogy simán felrohant, de le is szaladt úgy, hogy ebben nem zavarták őt meg.

Persze olyan is volt, aki rosszabbul járt.

Olvastad már?
BL-döntő: A Dortmund egy félidőn át lefocizta a Realt, de ez is kevés volt - 15. alkalommal kerültek Európa csúcsára a madridiak
Carvajal a 74. percben szerzett vezetést a Realnak, amely ezután sorra dolgozta ki a nagy helyzeteket és Vinícius Junior találatával el is döntötte a finálét.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Nincs egyezség
Brazil sajtóhírek szerint a Botafogo és a Ferencváros nem tudott megegyezni Júlio Romao átigazolásáról, így a brazil klub visszalépett a kölcsönszerződéses ajánlattól, vételi opcióval. (Bola do Jogo)
Újpest
2 érkező
Távozik Zalaegerszegről Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel is, mindketten az Újpest FC csapatában folytatja pályafutását.
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.
Tovább az összes átigazoláshoz