Nyilvánosságra hozta az UEFA, kik vezetik az idei európai kupafinálékat.
Az UEFA hivatalosan is nyilvánosságra hozta az idei európai kupadöntők játékvezetőinek nevét. A Bajnokok Ligája döntőjét a szlovén Slavko Vincic vezeti, míg az Európa Liga fináléjában a nagykárolyi születésű Kovács István fog dirigálni. Mint ismert, Kovács nemrégiben a Barcelona-PSG BL-negyeddöntőt vezette, ahol alaposan kiakasztotta a katalánokat és a drukkereiket. A romániai magyar bíró korábban két alkalommal a Bajnokok Ligáját döntőjét is vezette.
A Konferencia Liga döntőjében a portugál Artur Soares Dias fújja majd a sípot.
Átigazolások
Újpest
Maiert bejelentették
Hivatalossá vált, hogy a lila-fehérek szerződtették az Augsburg 27 éves középpályását, Arne Maiert.
Légiósok
Sallai a Poolban?
Sacha Tavolieri értesülései szerint amennyiben a Liverpoolnak nem sikerül megszereznie Lutsharel Geertruidát, akkor Sallai Roland felé fordulhat.
Légiósok
Bollát nem engedik
Az olasz élvonalban 11. helyen álló Udinese úgy vette volna nyárig kölcsön Bolla Bendegúzt, hogy aztán 2 millió euróért végleg is megveszi, de a Rapid Wien nemet mondott.