Orbán eszmélt a leggyorsabban: Szemfüles góljával került előnybe a Leipzig - videó

Az RB Leipzig Willi Orbán góljával 1-0-ra vezet a Real Sociedad elleni Európa Liga-visszavágón az egyenes kieséses szakaszban.
Póczik Dávid 2022. február 24., csütörtök 19:52
Az RB Leipzig Willi Orbán góljával 1-0-ra vezet a Real Sociedad elleni Európa Liga-visszavágón az egyenes kieséses szakaszban.
Szerző: Póczik Dávid 2022. február 24., csütörtök 19:52

A találkozó 39. percben büntetőt végezhetett el a vendég lipcsei csapat. André Silva állt a labda mögé, ám lövését Ryan védeni tudta, a kipattanóra azonban a magyar válogatott hátvédje, Willi Orbán ért oda a leggyorsabban és az üres kapuba passzolta a labdát, ezzel a Leipzig a félidőben 1-0-ra, összesítésben pedig 2-3-ra vezet a spanyol Real Sociedad ellen. Orbán mellett Gulácsi Péter is a kezdőben van, míg Szoboszlai Dominik egyelőre a kispadról követi a találkozót.

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz