Mourinho banánt küldött a meccsen az egyik játékosának - videó

Marcos Rojo, a Manchester United argentin védője egy banánt majszolt el gyorsan a pályán, a Rosztov elleni Európa Liga-találkozó (1-0) második félidejében. Maga José Mourinho küldte neki az előre meghámozott gyümölcsöt, indoklása szerint azért, hogy felpörgesse picit fáradtnak tűnő játékosát. 
Dudás Gábor 2017. március 17., péntek 8:25
Marcos Rojo, a Manchester United argentin védője egy banánt majszolt el gyorsan a pályán, a Rosztov elleni Európa Liga-találkozó (1-0) második félidejében. Maga José Mourinho küldte neki az előre meghámozott gyümölcsöt, indoklása szerint azért, hogy felpörgesse picit fáradtnak tűnő játékosát. 
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 17., péntek 8:25
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz