Élet-halál meccset vezet az EL-ben a magyar bíró

Bognár Tamás vezeti csütörtökön a Young Boys-Porto mérkőzést, melyet az Európa Liga csoportkörének ötödik fordulójában, a G csoportban rendeznek.
Csakfoci Admin 2019. november 26., kedd 9:52
Bognár Tamás vezeti csütörtökön a Young Boys-Porto mérkőzést, melyet az Európa Liga csoportkörének ötödik fordulójában, a G csoportban rendeznek.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 26., kedd 9:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése értelmében csütörtökön vezeti ötödik Európa Liga-meccsét Bognár Tamás.

A 18.55-kor kezdődő találkozó előtt a házigazda svájciak 7 ponttal holtversenyben az első, a vendég portugálok 4 ponttal a negyedik helyen állnak a csoportban.

A 41 éves FIFA-bírót Buzás Balázs és Kóbor Péter segítik ezúttal, a tartalék bíró pedig Solymosi Péter lesz lesz.

Olvastad már?
Lapcunami Kassai meccsén: Budapesttől 8440 kilométerre vezetett – videó
Kassai Viktor az elmúlt hétvégén a magyar élvonal helyett a kínai szuperligában fújta a sípot szombaton. A rutinos bíró kétszer is igénybe vette a VAR segítségét.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
Tovább az összes átigazoláshoz