Elborult az angol csillag agya, brutálisan szállt bele a riválisba - videó

Dele Alli, a Tottenham angol válogatott középpályása azonnali piros lappal állt ki a Gent elleni EL-meccsen, mután durván beleszállt ellenfelébe, Brecht Dejaegere-be. Mint ismeretes, a 40. perctől tíz emberrel küzdő Spurs a 2-2-s hazai döntetlennel elbúcsúzott a sorozattól.
Dudás Gábor 2017. február 24., péntek 11:59
Dele Alli, a Tottenham angol válogatott középpályása azonnali piros lappal állt ki a Gent elleni EL-meccsen, mután durván beleszállt ellenfelébe, Brecht Dejaegere-be. Mint ismeretes, a 40. perctől tíz emberrel küzdő Spurs a 2-2-s hazai döntetlennel elbúcsúzott a sorozattól.
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 24., péntek 11:59
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz