Pénteken az Európa Liga negyeddöntőinek sorsolását is megtartották. Két magyar játékos csapata is érintett volt.
Gulácsi Péter (Leipzig) és Szoboszlai Dominik (Salzburg) Red Bullos "testvércsapatai" elkerülték egymást, mint ahogy a sorozat két talán legnagyobb esélyese, az Arsenal és az Atlético Madrid is.
A magyar hálóőr pedig abban a városban, Marseille-ben védhet majd újra, amely felejthetetlen magyar szurkolói vonulásnak és az Izland elleni 1-1-es Eb-döntetlennek volt a helyszíne 2016 nyarán.
Az Európa Liga negyeddöntőinek első mérkőzéseit április 5-én, a visszavágókat pedig egy héttel később rendezik meg.
Európa Liga, negyeddöntők:
RB Leipzig (Gulácsi Péter) – Olympique Marseille
Arsenal – CSZKA Moszkva
Atlético Madrid – Sporting Lisszabon
Lazio – Red Bull Salzburg (Szoboszlai Dominik)
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.