Fotó: fradi.hu

EKL: A Fradi BL-áldozata Bundesliga-csapatot is kapott, Langék vehetnek revansot az Újpest kiejtőjén - megvan a sorsolás

Pénteken Nyonban kisorsolták az első alkalommal kiírt labdarúgó Európa Konferencia Liga csoportjait.
Nyikes Zoltán 2021. augusztus 27., péntek 14:29
Fotó: fradi.hu
Pénteken Nyonban kisorsolták az első alkalommal kiírt labdarúgó Európa Konferencia Liga csoportjait.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. augusztus 27., péntek 14:29

Az Európa Liga-csoportkör sorsolását követően a harmadik számú európai kupasorozat, az Európa Konferencia Liga főtáblás kvartettjeire is fény derült.

Lang Ádám csapata, a ciprusi Omonia Nicosia az Újpestet búcsúztató svájci Basellel, az azeri Qarabaggal és a kazah Kairat Almatival csap majd össze a továbbjutásért.

Holender Filip klubja, a szerb Partizan a belga Gent, az észt Flora Tallin és a ciprusi Anorthosis ellenfele lesz a B-csoportban.

A sérült Holman Dávidot is foglalkoztató Slovan Bratislava a dán Köbenhavnnal, a görög PAOK-kal és a gibraltári Lincolnnal néz farkasszemet. A Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körében a Ferencváros ellen búcsúzó Slavia Prahára sem vár könnyű csoport, a csehek a holland Feyenoordot, a német Union Berlint és az izraeli Maccabi Haifát kapták.

A nyolc négycsapatos csoportból az elsők a nyolcaddöntőbe jutnak, míg a második helyezettek az Európa-ligából érkező nyolc csoportharmadikkal találkoznak majd a 16 közé jutásért, onnantól pedig egyenes kieséses rendszerben folytatódik a sorozat.

Az összes EKL-csoport

Átigazolások
Fradi
Új szerződés a tininek
Új szerződést írt alá a zöld-fehérekkel a klub 19 éves középpályása, Bagi Ádám, aki jelenleg az NB II-es Soroksárt erősíti, de célja a Fradi felnőttcsapata.
Honvéd/Vasas/Szpari
Nagy Dominik kapós
A Honvéd és a Vasas is érdeklődik a Szpari 30 éves játékosa, Nagy Dominik iránt. A kispestiek egy másik nyíregyházit, Kovácsréti Márkot is szívesen látnák.
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz