A Sepsi OSK elnöke, Diószegi László közösségi oldalán osztott meg videót az épülő sepsiszentgyörgyi stadionról.
Saját Facebook-oldalán osztott meg egy videót a román élvonalban szereplő Sepsi OSK elnöke, Diószegi László a sepsiszentgyörgyi stadion építésének állásáról. A háromszéki klub első embere bejegyzésében rámutatott, hogy a tervek szerint 2021-ben elkészülő létesítményben mínusz 25 fokban is lehet majd játszani, mint fogalmazott, "a következő télen nem lehet olyan hideg, ami megtréfál minket".
A Sepsi a román első osztályban 12 forduló után a negyedik helyen áll a tabellán.
Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.