Épül a Sepsi mínusz 25 fokban is használható stadionja - videó

A Sepsi OSK elnöke, Diószegi László közösségi oldalán osztott meg videót az épülő sepsiszentgyörgyi stadionról.
Csakfoci Admin 2020. december 10., csütörtök 21:51
A Sepsi OSK elnöke, Diószegi László közösségi oldalán osztott meg videót az épülő sepsiszentgyörgyi stadionról.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 10., csütörtök 21:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Saját Facebook-oldalán osztott meg egy videót a román élvonalban szereplő Sepsi OSK elnöke, Diószegi László a sepsiszentgyörgyi stadion építésének állásáról. A háromszéki klub első embere bejegyzésében rámutatott, hogy a tervek szerint 2021-ben elkészülő létesítményben mínusz 25 fokban is lehet majd játszani, mint fogalmazott, "a következő télen nem lehet olyan hideg, ami megtréfál minket".

A Sepsi a román első osztályban 12 forduló után a negyedik helyen áll a tabellán.

Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz