Légiósok: Eppel győztes gólpasszt adott - videó

A belga élvonal 27. fordulójában az Eppel Mártont a soraiban tudó Cercle Brugge 1-0-ra nyert a Mouscron otthonában.
Privacsek András 2020. február 23., vasárnap 21:26
A belga élvonal 27. fordulójában az Eppel Mártont a soraiban tudó Cercle Brugge 1-0-ra nyert a Mouscron otthonában.
Szerző: Privacsek András 2020. február 23., vasárnap 21:26

Bernd Storck vezetőedző a kezdőcsapatban számított Eppel Mártonra a Cercle Brugge Mouscron elleni bajnokiján. A magyar támadó meghálálta a bizalmat, hiszen a 75. percben gólpasszt adott De Beldernek, amivel a Brugge 1-0-ra nyerni tudott. Eppelék ezzel a sikerükkel az utolsó helyről feljöttek az utolsó előtti pozícióba.

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz