Fotó: Imago
Ismét elismerték a magyar válogatott csapatkapitányát.
Pazar formában van Szoboszlai Dominik, aki az elmúlt két Premier League-mérkőzésén két gólt szerzett és egy gólpasszt osztott ki. Ráadásul a magyar válogatott csapatkapitánya a mérkőzéseken fáradhatatlanul robotol, a szakértők ezt is kiemelik mikor róla beszélnek.
Szoboszlai újabb elismerést kapott, ugyanis az EA FC25 nevű focis videójátékban bekerült a hét csapatába. 88-as értékelésű lapot kapott, a legjobb statisztikája a sebessége, amely 90-es, de a 88-as lövése is magáért beszél.
A Liverpool szerda este a Paris Saint-Germain ellen lép pályára a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
25 for 25.
The latest #TOTW has landed in Football Ultimate Team.
Only in #FC25 pic.twitter.com/dmnoqR6vVX
— EA SPORTS FC (@EASPORTSFC) March 5, 2025
Olvastad már?

Ezek a számok mutatják igazán, Szoboszlai támadójátéka mekkorát javult a Liverpoolban
Rengeteget tartózkodik a tizenhatoson belül, a középpályások közül a legtöbbet lövi, ráadásul nem is vaktában. De ennek a védekező munkája sem látta kárát, sőt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.

NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.

Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.