Fotó: MTI/Illyés Tibor

Eldőlt, ott lesz-e a magyar-német meccsen Szalai Ádám - itt az MLSZ hivatalos tájékoztatása

A csapatorvos szava volt a döntő.
Nyikes Zoltán 2024. november 19., kedd 14:23
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A csapatorvos szava volt a döntő.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. november 19., kedd 14:23

A Magyar Labdarúgó Szövetség kedd délután a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Dr. Szilas Ádám csapatorvos javaslatára Szalai Ádám nem lesz ott a Puskás Arénában a ma esti Magyarország-Németország Nemzetek Ligája-mérkőzésen.

Mint ismert, a magyar válogatott pályaedzője a Hollandia elleni amszterdami mérkőzésen azonnali orvosi beavatkozásra szorult, közel tizenöt percig állt a játék, amíg a korábbi kiváló támadót ellátták a kispadnál. Szalai még aznap este üzent a közösségi oldalán és jelezte, hogy már jól van, majd pedig már a csapattal utazott haza Budapestre.

Marco Rossi szövetségi kapitány a hétfői sajtótájékoztatón annyit árult el segítőjéről, hogy otthon tartózkodik a feleségével és kislányával, családi körben, ám ekkor még nem lehetett tudni, hogy jelen lesz-e a Németország elleni keddi találkozón.

Olvastad már?
Fradi: Topligás csapat érdeklődik Varga Barnabás iránt, a hollandok ellen élőben is megnézték - sajtóhír
Olaszországból figyelhettek fel Varga Barnabásra, akinek a játékát a hírek szerint élőben is megnézték már.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.
Tovább az összes átigazoláshoz