Fotó: klix.ba

Eldőlt a horvát válogatott sikerkapitányának sorsa - hivatalos

Zlatko Dalic, a horvát labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya 2026-ig meghosszabbította a szerződését.
Nyikes Zoltán 2023. március 18., szombat 14:52
Fotó: klix.ba
Zlatko Dalic, a horvát labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya 2026-ig meghosszabbította a szerződését.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. március 18., szombat 14:52

Marijan Kustic, a horvát szövetség elnöke szombaton a szervezet honlapján jelentette be, hogy megállapodtak az edzővel, aki 2018-ban ezüst-, tavaly pedig bronzérmet szerzett a nemzeti csapattal a világbajnokságon.

Az eddigi szerződése jövő nyáron járt volna le, az új pedig az Egyesült Államokban, Mexikóban és Kanadában sorra kerülő vb végéig szól.

Dalic mérlege az elmúlt öt és fél évben hetven mérkőzésen 38 győzelem, 14 döntetlen és 18 vereség volt a horvát kispadon.

Kustic szerint a kapitány eddig minden kitűzött célt teljesített, ráadásul Oroszországban és Katarban két csodálatos eredményhez is hozzásegítette a válogatottat. (MTI)

Átigazolások
DVTK
Funsho helyzete
Úgy hírlik, Funsho Bamgboye nem lesz a DVTK futballistája.
ETO
Njie távozhat?
Nfansu Njie francia és belga klubok radarján.
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz