Fotó: przegladsportowy.onet.pl

EL-selejtező: Bolla csúnyán elkésett, VAR-ozás után állították ki a debütáló meccsén - videó

A Bolla kiállítása miatt emberhátrányban játszó Rapid Wien idegenben nyert Kiss Tamásék csapata ellen.
Nyikes Zoltán 2024. július 25., csütörtök 20:20
Fotó: przegladsportowy.onet.pl
A Bolla kiállítása miatt emberhátrányban játszó Rapid Wien idegenben nyert Kiss Tamásék csapata ellen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 25., csütörtök 20:20

Bolla Bendegúz kiállítása ellenére csapata, a Rapid Wien 2-1-re nyert a Wisla Kraków otthonában a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén, csütörtökön.

A válogatott Bolla az első félidő hosszabbításában azért kapott piros lapot, mert egy szerelési kísérlet során eltalálta ellenfele térdét. A hátvédnek ez volt az első tétmérkőzése az osztrák csapatban. A másodosztályban szereplő, de a Lengyel Kupában címvédő krakkóiak keretében még nem szerepelt a kedden igazolt Kiss Tamás.

A visszavágót egy hét múlva rendezik Bécsben, a párharc győztesére a szlovák Ruzomberok vagy a török Trabzonspor vár majd - írja az MTI.

Wisła Kraków 0-1 Rapid Wien - Bendegúz Bolla red card 45+6'
byu/4gjdtokurwa insoccer

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz