Fotó: facebook.com/kubatovgabor

EL: Kubatov csak egy szóval értékelte az újabb győzelmet, de attól minden Fradi-szurkoló eksztázisba kerül - fotó

Rövid, tömör összegzés az FTC elnökétől.
Nyikes Zoltán 2024. november 29., péntek 9:56
Fotó: facebook.com/kubatovgabor
Rövid, tömör összegzés az FTC elnökétől.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. november 29., péntek 9:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Zsinórban harmadik győzelmét aratta csütörtök este a Ferencváros az Európa Liga-alapszakaszban, ezzel pedig hatalmas lépést tettek afelé, hogy újra megéljék a kupatavaszt a nemzetközi porondon.

Az FTC elnöke, Kubatov Gábor is ezt tartotta a legfontosabbnak kiemelni a mérkőzést követő rövid helyzetjelentésében.

Tavaszodik! 💪💚

– írta közösségi oldalán Kubatov.

A zöld-fehérek a Malmö elleni sikerrel három pozíciót javítva feljöttek a 11. helyre, a kilenc pont pedig nagy valószínűség szerint továbbjutást ér, mert az európai szövetség (UEFA) szimulációja szerint átlagosan 7,6 pontra lehet szükség a februári folytatáshoz.

A nyolcfordulós alapszakasz első nyolc helyezettje közvetlenül a nyolcaddöntőbe jut, a 9-24. helyezettek pedig oda-visszavágós párharcban küzdenek majd meg a 16 közé jutásért.

Olvastad már?
EL: "Elképesztő és hihetetlen Fradi", tyúkólhoz hasonlították a Malmö zűrzavaros védekezését - svéd lapszemle
Ezt írják a svéd lapok és internetes portálok a csütörtöki Ferencváros-Malmö Európa Liga-mérkőzésről (4-1). Lapszemle.
Elolvasom

 

Átigazolások
DVSC
Hofmann marad
A DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy jövő nyárig meghosszabbította 32 éves osztrák védője, Maximilian Hofmann szerződését.
Nagykanizsa
Jeney lehet az edző
A Csakfoci úgy értesült, hogy a Kaposvárról távozó Jeney Gyula lehet az NB II-be feljutott Nagykanizsa új vezetőedzője.
ETO
Navas tényleg képben lehet
Az ETO-nál is felmerülhet Keylor Navas szerződtetése, de brazil ajánlatok is érkezhetnek az Efraín Juárez által csábított, a mexikói Pumasban védő ikonikus kapusért. (Soccerteros)
Tovább az összes átigazoláshoz