Fotó: sports.yahoo.com
A Blackburn kapusa volt a negatív hős.
Szürreális öngól hasít a különböző videómegosztó és közösségi portálokon, köszönhetően a vasárnapi Blackburn Rovers-Sheffield Wednesday angol másodosztályú találkozónak.
Történt ugyanis, hogy a 64. percben, 2-1-es vendég vezetésnél Dominic Hyam hátra passzolt labdáját Aynsley Pears kapus nagyon rosszul találta el, a játékszer pedig visszafelé pörgött a levegőben, a korábbi utánpótlás-válogatott játékos pedig már nem tudta megakadályozni, hogy a labda áthaladjon a gólvonalon.
Olvastad már?
NB I: Az MTK és a Diósgyőr véget vetett az újoncok horrorsorozatának - először fordul elő ilyen a 12 csapatos bajnokságban
A 12 csapatos élvonal kilencedik szezonjáig kellett várni arra, hogy mindkét friss feljutó benn tudjon maradni.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Távozott a védő
A Ferencváros bejelentette, hogy három év után távozik Cebrail Makreckis és a Qarabag játékosa lett.
Szentlőrinc
Czérna marad
Az NB II-es Szentlőrinc bejelentette, hogy Czérna Erik a következő szezonban is a klubot erősíti.
FTC
Németh Hunor helyzete
A Csakfoci értesülései szerint nincs reális esély Németh Hunor ferencvárosi szerződtetésére.