Egymást ütötték és a magyarokat szidták a román szurkolók a saját válogatottjuk Eb-selejtezőjén - videó

Az Andorra–Románia Európa-bajnoki selejtező elején a román "Uniti Sub Tricolor" névre keresztelt ultracsoport tagjai nem éppen az egységükről adtak tanúbizonyságot, amikor egymást kezdték verni a stadion lelátóján.
Csakfoci.hu 2023. március 26., vasárnap 15:59
Az Andorra–Románia Európa-bajnoki selejtező elején a román "Uniti Sub Tricolor" névre keresztelt ultracsoport tagjai nem éppen az egységükről adtak tanúbizonyságot, amikor egymást kezdték verni a stadion lelátóján.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 26., vasárnap 15:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A beszámolók szerint az andorrai rendőrség több román drukkert is letartóztatott és kivezetett a létesítményből az Eb-selejtező alatt, ahová közel 2000, a közeli Spanyolországban élő vendégszurkoló látogatott el.

A román drukkerek egymás ütlegelését némi pirózással és magyargyalázással is tetézték, így nem lenne meglepő, ha a román szövetséget megbüntetné majd az UEFA.

A románok Man és Alibec góljával 2-0-ra nyertek Andorrában - a lelátón nem tudni, ki lett a győztes.

Olvastad már?
Rossi a magyar-bolgár előtt: "Ahogy nekünk sikerült borítani a papírformát Anglia ellen, erre bármikor sor kerülhet a mi kárunkra is"
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya egyáltalán nem számít könnyű mérkőzésre hétfőn a bolgárok elleni Európa-bajnoki selejtezőn.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Négy távozó
Távozik a csapattól a legutóbbi bajnokságban kölcsönben szereplő Pintér Filip és Szabó Szilárd, mellettük Medgyes Sinan és Molnár Gábor is elhagyja az egyesületet.
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
Tovább az összes átigazoláshoz