Az al-Vahda már harmadik a tabellán.
Az Egyesült Arab Emirátusokban az al-Vahda a Bani Yas otthonába látogatott. A vendégeknél kezdőként játszó Dzsudzsák Balázs két remek gólpasszal vette ki a részét együttese 3-2-es sikeréből. Dzsudzsákék ezzel a három ponttal már a harmadik helyen állnak.
Bani Yas - al-Vahda 2-3
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.