Olyan súlyosan megütötték Korcsmár Zsoltot az edzőmérkőzés legelején, hogy nem tudta folytatni a játékot.
Ijesztően kezdődött a Midtjylland edzőmérkőzése a szintén dán Hobro ellen. Az FCM magyar válogatott védőjét, Korcsmár Zsoltot ugyanis olyan súlyosan leütötték, hogy azonnal le kellett cserélni. Dán beszámolók szerint a védőt egy felugrásnál könyökölték le már a találkozó 2. percében, és nem tudta folytatni a találkozót. A vétkes a korábbi gólkirály Pål Alexander Kirkevold volt.
Az első vizsgálatok után arra lehet gyanakodni, hogy Korcsmár agyrázkódást szenvedett.
Az összecsapás 2-2-es döntetlennel végződött, a Midtjylland a korábbi Real Madrid-játékos, Rafael van der Vaart 90. percben szerzett góljával egyenlített.
Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.