Olyan súlyosan megütötték Korcsmár Zsoltot az edzőmérkőzés legelején, hogy nem tudta folytatni a játékot.
Ijesztően kezdődött a Midtjylland edzőmérkőzése a szintén dán Hobro ellen. Az FCM magyar válogatott védőjét, Korcsmár Zsoltot ugyanis olyan súlyosan leütötték, hogy azonnal le kellett cserélni. Dán beszámolók szerint a védőt egy felugrásnál könyökölték le már a találkozó 2. percében, és nem tudta folytatni a találkozót. A vétkes a korábbi gólkirály Pål Alexander Kirkevold volt.
Az első vizsgálatok után arra lehet gyanakodni, hogy Korcsmár agyrázkódást szenvedett.
Az összecsapás 2-2-es döntetlennel végződött, a Midtjylland a korábbi Real Madrid-játékos, Rafael van der Vaart 90. percben szerzett góljával egyenlített.
Átigazolások
DVSC
Szűcs Tamás
A portugál Famalicão közel áll ahhoz, hogy leigazolja Szűcs Tamást Debrecenből, akinek várhatóan a jövő hét elején lesz orvosi vizsgálata
Szpari
Farkas Bendegúz
Farkas Bendegúz a Puskás Akadémia labdarúgója, így a kölcsönszerződés lejárta után visszatér Felcsútra - közölte a Nyíregyháza.
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.