Csapatszellem: Az MU sztárja társát anyázta az angol bajnokin - videó

Antony nem fogta vissza magát és minősíthetetlen stílusban szidta Bruno Fernandest.
Budai László 2023. január 19., csütörtök 13:02
Antony nem fogta vissza magát és minősíthetetlen stílusban szidta Bruno Fernandest.
Szerző: Budai László 2023. január 19., csütörtök 13:02

Nem volt a legjobb a hangulat az MU-nál a Crystal Palace elleni, szerdai angol bajnokin, a sztárcsapatnál már a 29. percben egymással veszekedtek a játékosok. Bruno Fernandes és Antony szólalkozott össze, utóbbi a “se..fej” és a “..rva anyád” kifejezéssel sértegette a portugál támadót.

A találkozó később sem alakult fényesen a Manchester United számára, amely bár sokáig 1-0-ra vezetett - éppen Fernandes góljával -, végül egy gyönyörű szabadrúgásból a 91. percben gólt kapott, és csak 1-1-re végzett. Ráadásul sárga lapok miatt elvesztette Casemirót a hétvégi, Arsenal elleni szuperrangadóra.

Olvastad már?
A vb legdögösebb szurkolója úgy ontja magáról a szexi bikinis képeket az Instára, mintha nem lenne holnap - fotók
Nem panaszkodhat Ivana Knöll közel négymillió követője.
Elolvasom
Átigazolások
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.
KTE
Érkező a Sepsitől
Megállapodás született a Sepsi OSK és a Kecskeméti TE között Nistor Ákos játékjogát illetően, mely szerint a 21 éves középpályás a szezon végéig kölcsönben az NB II-es klubhoz kerül, kivásárlási opcióval.
DVSC
Külföldre vitték volna az alapembert
A csakfoci.hu információi szerint közvetlenül a bajnoki rajt előtt kapott ajánlatot fiatal tehetségéért a DVSC, de elutasította azt. Úgy tudjuk, hogy Szűcs Tamás után ezúttal Vajda Botond volt a kiszemelt.
Tovább az összes átigazoláshoz