"Csak ezt az egy dolgot sajnálom..." - Nedved meglepő kijelentése

A Juve korábbi klasszisa elmondta, miért van hiányérzete.
admin 2016. október 11., kedd 19:35
A Juve korábbi klasszisa elmondta, miért van hiányérzete.
Szerző: admin 2016. október 11., kedd 19:35

 

A cseh iDNES-nek adott interjújában tért ki rá Pavel Nedved, sajnálja, hogy mi az egyetlen dolog ami hiányzott a pályafutásából. A 44 éves korábbi cseh klasszis elárulta, bánja, hogy nem játszhatott Sir Alex Ferguson csapatában. 

- Hogy mit sajnálok a legjobban? Azt, hogy nem játszhattam a Manchester Unitedben, pedig mindig is szerettem volna. Soha nem kaptam hivatalos ajánlatot az angol bajnokságból a Chelsea-n kívül, őket azonban elutasítottam.

Szerettem Paul Scholes és Ryan Giggs generációját. Csodáltam őket, és kicsit féltékeny is vagyok Karel Poborskyra, aki fantasztikus meccseket játszhatott a Manchester United mezében.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Csoboth Törökországban
A török élvonalban sereghajtó Genclerbirligi a 2025/26-os szezonra kölcsönvette Csoboth Kevint. 
DVSC
Nagy bejelentés
A Loki szerződtette a 31 éves Víctor Camarasát, aki a spanyol élvonalban 140, az angolban 33 bajnokin lépett pályára.
Fradi
Sevikyan ismét kölcsönben
A zöld-fehérek újra kölcsönadták Edgar Sevikyant, és ezúttal is az orosz élvonalba. Az örmény válogatott támadó megszerzésére opciója is lesz az Akron Togliattinak.
Tovább az összes átigazoláshoz