Cristiano Ronaldo elképesztő világrekordja: A 689. góljával beérte a brazil legendát

Cristiano Ronaldo beérte a brazil Romariót, aki 689 találatával eddig egyedül állt az élen a klubszínekben szerzett gólok örökranglistáján - írta szerdán a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet, az IFFHS.
Csakfoci Admin 2022. február 16., szerda 17:18
Cristiano Ronaldo beérte a brazil Romariót, aki 689 találatával eddig egyedül állt az élen a klubszínekben szerzett gólok örökranglistáján - írta szerdán a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet, az IFFHS.
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 16., szerda 17:18

A világrekord-beállítást jelentő gólt a keddi, Brighton elleni hazai bajnokin szerezte a Manchester United 37 éves portugál játékosa, aki ezzel véget vetett hat meccs óta tartó eredménytelenségének. (MTI)

Az IFFHS statisztikája szerint a manchesteriekhez tavaly 12 év után visszatért Ronaldo négy klubcsapat játékosaként jutott el a 689 gólig, a következő bontásban:

- Sporting Lisszabon (2002-2003) 5 gól
- Manchester United (2003-2009) 118
- Real Madrid (2009-2018) 450
- Juventus (2018-2021) 101
- Manchester United (2021-) 15

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz