Fotó: twitter.com/scfreiburg

Bundesliga: Sallai újra kezdett, 11-esekkel fordított csapata, a Bayern simán hozta a kötelezőt - eredmények, videók

Ezt megelőzően szeptember 3-án játszott kezdőként a Bundesligában Sallai Roland, most győztes meccsen volt újra a pályán az első perctől.
Nyikes Zoltán 2023. február 11., szombat 17:43
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. február 11., szombat 17:43

A Bayern München és a Borussia Dortmund is győzött a német labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának szombati játéknapján. Az éllovas bajorok a vendég VfL Bochum 3-0-s legyőzésével immár 13 kör óta veretlenek, míg a hárompontos hátránnyal második helyre ugró sárga-feketék a Werder Bremen otthonában diadalmaskodtak 2-0-ra, így sorozatban ötödször gyűjtötték be a három pontot a Bundesligában.

A Freiburg hazai pályán Sallai Rolanddal a soraiban hátrányból fordítva 2-1-re múlta felül a hat bajnoki találkozó óta nyeretlen, bennmaradásért küzdő VfB Stuttgartot. A magyar válogatott támadót a 69. percben 1-1-es állásnál cserélték le. (MTI)

Bundesliga, 20. forduló

Bayern München-Bochum 3-0 (T. Müller 41., Coman 64., Gnabry 73. - 11-esből)

Így nyert a Bayern

Freiburg-VfB Suttgart 2-1 (Grifo 60., 84. - mindkettőt 11-esből, ill. Führich 30.)

Sallaiék győzelme

Hoffenheim-Bayer Leverkusen 1-3 (Nsoki 77., ill. Andrich 6., Diaby 47., Hlozek 56.)
Mainz-Augsburg 3-1 (Lee Jae-Sung 21., 52., Onisiwo 24., ill. Demirovic 28. - 11-esből)
Werder Bremen-Borussia Dortmund 0-2 (Bynoe-Gittens 67., Brandt 85.)