Az Európa Ligában a Ferencváros elleni nyolcaddöntős visszavágóra készülő Bayer Leverkusen 3-2-re nyert Brémában a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A Bundesligában tizedik győzelmüket arató Rajna-partiak góljait a holland Mitchel Bakker és Jeremie Frimpong, valamint a cseh Adam Hlozek szerezte.
Az ezúttal a Hrádecky – Kossounou, Tah, Hincapié – Frimpong (Tapsoba, 62.), Andrich, Palacios, Bakker – Diaby, Hlozek (Azmun, 88.), Adli (Sinkgraven, 88.) összeállításban pályára lépő Leverkusen három napja odahaza 2-0-ra verte a magyar bajnokot, a visszavágóra csütörtökön kerül sor a Puskás Arénában. (MTI / csakfoci.hu)
BUNDESLIGA, 24. FORDULÓ:
Werder Bremen – Bayer Leverkusen 2-3 (Ducksch 30., Füllkrug 85. – 11-esből, ill. Bakker 34., Frimpong 56., Hlozek 83.)
Korábban:
Később:
19:30: VfL Wolfsburg – Union Berlin
Átigazolások
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.
MTK
Szűcs Patrik
Megállapodás született arról, hogy Szűcs Patrik a tavaszi idényben kölcsönben a szlovák élvonalban szereplő KFC Komárno együttesét erősíti - írta az mtkbudapest.hu.
Újpest
Arne Maier
A Sky Sport német kiadása szerint megszületett a teljes körű megállapodás az Újpest FC és az FC Augsburg között, így a német Arne Maier a lila-fehérek játékosa lehet.