Fotó: twitter.com/fcunion_en

Bundesliga: Hatalmas védelmi hiba okozta Schäferék vesztét - videó

Schäfer András az Union Berlin kezdőjében kapott helyet az Augsburg elleni, vesztes Bundesliga-bajnokin.
Csakfoci.hu 2024. április 12., péntek 22:23
Fotó: twitter.com/fcunion_en
Schäfer András az Union Berlin kezdőjében kapott helyet az Augsburg elleni, vesztes Bundesliga-bajnokin.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 12., péntek 22:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Schäfer András az Union Berlin kezdőjében kapott szerepet a német első osztály 29. fordulójának pénteki esti mérkőzésén, melyen a magyar válogatott középpályás csapata az Augsburg otthonába látogatott.

A találkozót 2-0-ra a hazaiak nyerték meg, részben egy második félidő elején szerzett góllal, melyhez jócskán hozzájárult a fővárosiak védője, Diogo Leite, aki egy rossz hazaadással lényegében gólpasszt adott az ellenfél támadójának.

A 83. percben egy kijátszott akció végén született meg a házigazda második gólja, Schäferék így a tabella 13. helyén maradtak, míg az Augsburg megerősítette hetedik pozícióját.

Olvastad már?
Légiósok: Dárdai-dupla is kellett a Hertha könnyed győzelméhez - videó
Dárdai Palkó két gólt is szerzett, a Hertha 4-0-ra győzött a Rostock ellen.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.
Tovább az összes átigazoláshoz